Organizacje Studenckie - AZS - Sukcesy Sportowe

Wersja do wydruku

2012

  • I miejcse w klasyfikacji uczelni Niepublicznych w Mistrzostwach Pomorza 2011/2012
  • I miejsce w II lidze Pomorskiej Ligi Akademickiej w Siatkówce Kobiet  2011/2012
  • I miejsce Martt Detlaf (studentki WSTiH) w Lidze Międzyuczelnianej Tenisa Stołowego 2012
  • II miejsce w wojewódzkim turnieju piłki nożnej 2012
  • I miejsce wśród Uczelni Niepublicznych w Akademickich Mistrzostwach Pomorza w Narciarstwie 2012

2011

  • I miejsce w Mistrzostwach Lat Pierwszych w Tenisie Stołowym – Marta Detlaf – Gdańsk 2011
  • I miejsce w klasyfikacji uczelni niepublicznych w Mistrzostwach Pomorza w roku akademickim 2010/2011
  • I miejsce drużyny w II Lidze Województwa Pomorskiego w Siatkówce Mężczyzn
  • I miejsce drużyny w II Lidze Województwa Pomorskiego w Siatkówce Kobiet
  • II miejsce w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej halowej WSG Cup – Malbork 2011
  • II miejsce w klasyfikacji generalnej na  Festiwalu Sportowym Uczelni Niepublicznych Województwa Pomorskiego – Górki Zachodnie 2011
  • II miejsce w Półmaratonie – Elżbieta Suwalska Bytów 2011
  • V w klasyfikacji generalnej (wszystkich Uczelni) w Mistrzostwach Pomorza w roku akademickim 2010/2011


2010

  • I miejsce w klasyfikacji generalnej na Festiwalu Sportowym Uczelni Niepublicznych Województwa Pomorskiego - Górki Zachodnie 2010
  • I miejsce w rozgrywkach II ligi siatkówki mężczyzn Województwa Pomorskiego - awans do Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski - Poznań 2010
  • I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich futsalu (piłka nożna halowa) wśród uczelni niepublicznych - awans do Półfinału  Akademickich Mistrzostw Polski - Szczecin 2010
  • I miejsce w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet wśród uczelni niepublicznych Województwa Pomorskiego
  • Złoty medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Układaniu Kostki Rubika - Adam Polkowski

2009

  • I miejsce drużynowo w Akademickich Mistrzostwach Polski w Żeglarstwie w typie uczelni niepublicznych - Wilkasy 2009
  • I miejsce w klasyfikacji generalnej Festiwalu Uczelni Niepublicznych Województwa Pomorskiego - Górki Zachodnie 2009
  • V miejsce drużynowo w Akademickich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim w typie uczelni niepublicznych - Zakopane 2009

2008

  • Srebrny medal Mistrzostw Świata w Bojerach (Żeglarstwo lodowe) – Łukasz Zakrzewski
  • I miejsce w zawodach speedsccubingowych (kostka rubika) w turnieju w ramach Pucharu Polski WSTiH OPEN 2008 – Adam Polkowski
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej I Otwartych Mistrzostw Pomorza w układaniu kostki Rubika – Adam Polkowski
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Uczelni Niepublicznych o Puchar Marszałka Województwa PomorskiegoV miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych w typie Uczelni Niepublicznych w Snowboardzie

2007

  • II miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Uczelni Niepublicznych o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
  • Złoty medal - Puchar Gdańska w Kick – boxingu – Paweł Szymkowiak
  • I miejsce w turnieju o Puchar JM Rektora Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku w Siatkówce Mężczyzn,
  • I miejsce wśród Uczelni Niepublicznych w Lidze Międzyuczelnianej Województwa Pomorskiego w Futsalu w Siatkówce Mężczyzn
  • II miejsce w Grand Prix Intercomerce w Żeglarstwie w kl. "Omega" Mikołajki 2007 – Łukasz Zakrzewski
  • VI miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych w typie Uczelni Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim

2006

  • Złoty medal - Puchar Szemud w Siatkówce Mężczyzn
  • Brązowy medal - Akademicki Puchar Polski w Kick – boxingu – Paweł Szymkowiak
  • IV miejsce - Puchar Rektora WSTiH Uczelni Niepublicznych w Siatkówce Mężczyzn
  • Złoty medal - Puchar Gdańska w Kick – boxingu – Paweł Szymkowiak
  • IV miejsce - Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Pływaniu – Izabela Krasinkiewicz
  • Srebrny medal Akademickich Mistrzostw Świata w Taekwondo WTF – Jacek Jarzyński
  • I miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Uczelni Niepublicznych o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
  • I miejsce wśród Uczelni Niepublicznych w Lidze Międzyuczelnianej Województwa Pomorskiego w Futsalu
  • I miejsce Puchar JM Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania w Unihokeju

2005

  • Złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo WTF – Jacek Jarzyński
  • Puchar Niemiec w Windsurfingu – Jakub Guzdek
  • I miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Uczelni Niepublicznych o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
  • I miejsce wśród Uczelni Niepublicznych w Futsalu (Piłka Nożna Halowa) Województwa Pomorskiego

2004

  • Brązowy medal w Olimpijskim Turnieju Kwalifikacyjnym w Taekwondo – Jacek Jarzyński
  • Złoty medal Akademickich Mistrzostw Pomorza w Aerobiku Sportowym w konkurencji jedynek – Robert Jażdżewski
  • Brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Pomorza w Piłce Nożnej Halowej kobiet
  • II miejsce w halowym turnieju Piłki Nożnej Halowej Województwa Pomorskiego
  • IX miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Szkół Niepublicznych
  • Puchar Polski w Windsurfingu – Jakub Guzdek

2003

  • Brązowy medal Mistrzostw Polski Szkół Wyższych w typie Uczelni Niepublicznych w Żeglarstwie – drużynowo
  • Złoty medal Mistrzostw Polski w Taekwondo WTF – Jacek Jarzyński
  • Złoty medal Akademickich Mistrzostw Pomorza w Aerobiku Sportowym w konkurencji jedynek – Robert Jażdżewski
  • Złoty medal Akademickich Mistrzostw Pomorza w Pływaniu – Marta Michalska
  • Srebrny medal Mistrzostw Polski Szkół Wyższych – klasyfikacja generalna w konkurencji jedynek – Robert Jażdżewski
  • I miejsce zespołu siatkówki kobiet w turnieju Uczelni Niepublicznych Województwa Pomorskiego

 

Strona wykorzystuje pliki cookie