24 października ruszają Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017!

Wersja do wydruku

Biuro Karier informuje, że 24 października 2017 (wtorek) rozpoczynają się Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017
godzina: 09:00
miejsce:Wydział Nauk Społecznych UG
adres:Gdańsk, Jana Bażyńskiego 4
Wstęp wolny!

Ideą przewodnią Targów jest przede wszystkim umożliwienie szukającym pracy studentom i absolwentom uzyskania aktualnych informacji na temat wybranych firm, zapoznania się z wymaganiami i procesem rekrutacyjnym, poznania aktualnych ofert pracy, a także możliwościach odbycia praktyk i staży. Na Targach uzyskają informacje na pytania: w jaki sposób, kogo, gdzie i kiedy szukają obecnie pracodawcy? Dla pracodawców Targi stanowią doskonałą okazję, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto to jedyny taki projekt na trójmiejskim rynku. Uczelnie o różnych profilach kształcenia oraz wywodzące się z trzech sąsiadujących miast - Gdańska, Sopotu i Gdyni, reagują w ten sposób na stale zmieniający się rynek pracy. Na mocy porozumienia pięciu pomorskich uczelni wyższych - Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej -akademickie biura karier łączą dorocznie swe siły w organizacji tego największego projektu międzyuczelnianego na Pomorzu.
W programie Targów zaplanowano liczne warsztaty organizowane przez Zespół Centrum Rozwoju Talentów, m.in.:

  • Poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym,
  • Dream way,
  • Zamień postanowienia w cele,
  • Poczucie sprawczości w poszukiwaniu pracy,
  • Zobacz, zapytaj, zadziałaj - Poznaj swoje kompetencje w działaniu,
  • Savoire vivre i autoprezentacja w biznesie.

Monika Jurczyk pierwsza polska personal shopperka, właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf opowie wszystko o wizerunku biznesowym i budowaniu prestiżu poprzez ubiór.
Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017 wspiera sponsor główny firma Thomson Reuters. Partnerami są: State Street Bank i WNS Global Services. Targi zostały objęte patronatem honorowym przez: Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha, Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Pracy w Gdańsku i Urząd Pracy w Gdyni.
Patronat medialny sprawują: Praca.pl, Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Linguajob.pl i TVP 3.
Wśród ponad 60 wystawców na tegorocznych targach będzie można spotkać największe firmy z Trójmiasta i nie tylko. Szczegółowa lista wystawców dostępna jest na stronie Targów www.atp.ug.edu.pl.
Ponadto w czasie targów odbędą się liczne konkursy, w których udział mogą wziąć zarówno studenci jak i absolwenci - gwarantujemy bardzo atrakcyjne nagrody!
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.atp.ug.edu.pl/
 

Strona wykorzystuje pliki cookie