IX Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych w Warszawie

Wersja do wydruku

Przedstawicielki samorządu  Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa będą reprezentować naszą Uczelnię oraz studentów na IX Zjeździe Forum Uczelni Niepublicznych, który odbędzie się w dniach
25 – 28 października 2018r. w Warszawie.

Forum Uczelni Niepublicznych jest podmiotem zrzeszającym samorządy studenckich uczelni niepublicznych znajdujących się na terenie Polski. Jest to organizacja działająca pod patronatem Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. Zadaniem Forum jest reprezentowanie interesu studentów studiujących w sektorze niepublicznym wobec władzy państwowej.

Udział w zjeździe daje uczestnikom możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w  licznych szkoleniach oraz debatach, dzięki którym będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz dotychczasowe doświadczenie i wykorzystać je w działalności na rzecz Uczelni.

Uczestnictwo w licznych panelach wykładowych, spotkaniach warsztatowych oraz wymiana poglądów podczas wspólnych dyskusji, to także niepowtarzalna okazja do pozyskania nowych umiejętności i podzielenia się zdobytą wiedzą z naszymi studentami.
 

Strona wykorzystuje pliki cookie