O Uczelni - Współpraca - Eurhodip

Wersja do wydruku

WSTiH w dniu 14 lipca 2007 r. została członkiem Zrzeszenia Wiodących Szkół Hotelarskich w Europie EURHODIP - The Leading Hotel Schools in Europe (treść decyzji: pdf). Organizacja, mająca swoją siedzibę w Brukseli, ma na celu wspieranie utrzymanie wysokiego poziomu szkolnictwa w dziedzinie hotelarstwa. Członkostwo w tej organizacji pozwala naszej Uczelni na dostosowywanie programu nauczania do nieustannie zmieniającego się rynku pracy branży hotelarsko-gastronomicznej poprzez udział kadry dydaktycznej w konferencjach i seminariach organizowanych przez Eurhodip. Umożliwia również naszym studentom udział w projektach, konkursach i programach europejskich oraz w przyszłości zdobycie dyplomu Eurhodip potwierdzającego praktyczne umiejętności uzyskane dzięki odbyciu stażu zagranicznego w branży hotelarskiej.

Konkurs MARIANNE MŰLLER 2013 dla studentów WSTiH!

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy studentów WSTiH do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie MARIANNE MŰLLER organizowanym przez EURHODIP - Zrzeszenie Wiodących Szkół Hotelarskich w Europie (www.eurhodip.com).
Zgłoszenia w języku angielskim lub francuskim (w formie listu motywcyjnego i formularza zgłoszeniowego) należy przesyłać bezpośrednio do Biura Eurhodip: bruxelles@eurhodip.com najpóźniej do 5 kwietnia br.

Szczegóły konkursu (pdf)
Formularz zgłoszeniowy (pdf)

Dodatkowych informacji udziela p.Monika Nagórska (pok. A-20), tel. 58 348 82 12; e-mail: monika.nagorska@wstih.pl

NAGRODA MARIANNE MŰLLER 2009 - SUKCES STUDENTÓW WSTiH
Z przyjemnością informujemy, iż zespół WSTiH w składzie Agata Osek i Aleksandra Misiuta (301 LDH) pod opieką st. wykł. mgr inż. Jorga Wilczyńskiego (Katedra Hotelarstwa i Gastronomii) zajął II miejsce w finale europejskiego konkursu Eurhodip, który odbył się w dniach 28.11-02.12 2009 r. w Bolonii. Zespół startował w kategorii: zaproponowanie innowacyjnego pomysłu dotyczącego programu kolacji powitalnej wraz z doborem dań i napojów, dekoracji i elementów rozrywki. Studentki przedstawiły swój projekt w j angielskim. Zdobyte drugie miejsce to niewątpliwie ogromny sukcesów studentów i uczelni na arenie międzynarodowej. Nagroda Eurhodip-u za Innowacje Studenckie 2009 jest niewątpliwie dowodem na posiadanie praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym, co znacznie ułatwia start na rynku pracy w branży hotelarsko - gastronomicznej.

Strona wykorzystuje pliki cookie