Oferta Edukacyjna - Kursy Specjalistyczne i Szkolenia - Obsługa Turysty Medycznego

Wersja do wydruku

Obsługa Turysty Medycznego

Turysta medyczny to szczególny rodzaj gościa, który dla placówek medycznych może być nowym pacjentem komercyjnym. Kurs skierowany jest osób zajmujących się promocją placówek medycznych, właścicieli gabinetów i klinik, którzy chcą rozszerzyć grupę swoich potencjalnych klientów.

Celem kursu jest przekazanie istoty turystyki medycznej, pokazanie w jaki sposób można zwiększyć przychody placówek medycznych oraz wskazanie jak obsłużyć i pozyskać komercyjnego pacjenta z zagranicy.

Tematyka zajęć
Do treści poruszanych na kursie należą takie zagadnienia: jak pozyskać pacjenta zagranicznego i go obsłużyć tak, aby do nas powrócił, w jaki sposób jest zorganizowana turystyka medyczna na świecie, co można zrobić, aby skuteczniej przyciągnąć pacjentów zagranicznych. Wykładowcami na kursie są wybitni eksperci i praktyce z zakresu turystyki medycznej w Polsce.

Kurs skierowany jest do osób zajmujących się:

  • promocją placówek medycznych,
  • właścicieli gabinetów i klinik, którzy chcą rozszerzyć grupę swoich potencjalnych klientów.

Na kursie dowiedzą się Państwo m.in.: jak pozyskać pacjenta zagranicznego i go obsłużyć  tak, aby do nas powrócił, w jaki sposób jest zorganizowana turystyka medyczna na świecie, co można zrobić, aby skuteczniej przyciągnąć pacjentów zagranicznych.

Wykładowcami na kursie są wybitni eksperci i praktyce z zakresu turystyki medycznej w Polsce.

Rozpoczęcie kursu:luty 2019 r.

Cena regularna: 1190 zł
Dla studentów rabat: 1090 zł

Kurs obejmuje 44 godziny zajęć

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: kursy-wstih@wstih.pl

Patronat nad kursem objął Instytut Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej

Strona wykorzystuje pliki cookie