Oferta Edukacyjna - Kursy Specjalistyczne i Szkolenia - Organizacja Eventów

Wersja do wydruku

Organizacja Eventów - NOWA EDYCJA KURSU !

Organizowanie eventów wbrew pozorom to wymagające, ale satysfakcjonujące wydarzenie! Hotelarze, pracownicy firm, które organizują swoje wewnętrzne spotkania czy szkolenia, a także zlecają ich organizację firmom zewnętrznym, wymagają praktycznej wiedzy i muszą mieć podstawy, żeby dobrze wykonać to zadanie albo kontrolować i monitorować innych.

Celem kursu jest przekazanie studentom praktycznej wiedzy z zakresu organizacji eventów. Dlatego też zaprosiliśmy do współpracy ekspertów-praktyków, osoby związane zawodowo z branżą eventową i organizacją spotkań od wielu lat. Wykłady oparte będą przede wszystkim na case studies i doświadczeniu wykładowców i prowadzone będą w formie warsztatów. Ponadto uczestnicy kursu będą mieli możliwość przeżycia jak wygląda organizacja eventów w praktyce.

Tematyka zajęć
Wśród poruszanych zagadnień będzie m.in. event jako narzędzie biznesowe, sztuka prezentacji, nowe trendy w eventach.

Patronaty
Kurs został objęty patronatem "Pomerania Business Meetings", jednostki działającej w strukturach "Pracodawców Pomorza", której działalność dedykowana jest podmiotom tworzącym lokalną branżą eventową – agencjom, działom eventowym w przedsiębiorstwach i korporacjach oraz podwykonawcom eventowym.
 
Zapisy trwają!
Cena: 750 zł.
Dla studentów WSTiH i uczestników innych kursów WSTiH : tylko 700 zł

Ropoczęcie kursu: rekrutacja trwa
Czas trwania: 16 godzin

Na wszystkie kursy można zapisać się tutaj: Formularz  oraz pod nr telefonu: 058 520-26-14, wew. 165 oraz kursy-wstih@wstih.pl 

Patronaty

Strona wykorzystuje pliki cookie