Turystyka zdrowotna

Krzysztof Dembek, absolwent WSTiH, panelistą na VII Profit Hotel 2012

Krzysztof Dembek, współwłaściciel, ekspert Aksjon hospitality, dołączył do grona panelistów podczas VII Profit Hotel 2012. Weźmie udział w panelu dyskusyjnym podsumowującym blok tematyczny pt.: „Hotele z sukcesem – praktyczne doświadczenia”. Krzysztof Dembek zdobywał doświadczenie jako F&B Manager w hotelach pięciogwiazdkowych w Polsce, m.in. warszawskich hotelach Hyatt, Marriott, Intercontinental. Dyrektor obiektów typu Resort & Spa jak Masuria w Worlinach, a także butikowych kameralnych obiektów jak Holland House Residence w Gdańsku.

Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Fotografii i Marketingu

Serdecznie zapraszamy członków Studenckiego Koła Naukowego Fotografii i Marketingu WSTiH oraz wszystkich studentów zainteresowanych przystąpieniem do Koła na spotkanie, które odbędzie się dnia 12 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 11.30 w sali A-25.
Program spotkania obejmie m.in. rozstrzygnięcie Wakacyjnego Konkursu Fotograficznego, powołanie nowego Zarządu oraz zaplanowanie działań Koła w nowym roku akademickim 2012/2013.

Rekrutacja - Studia II Stopnia

KRYTERIA PRZYJĘĆ

I.  Na studia II stopnia zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej są absolwenci Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku studiów I stopnia kontynuujący naukę w WSTiH na studiach II stopnia.

Oferta Edukacyjna - Studia II Stopnia

Zgodnie z decyzją MEN nr DSW-1-0145-424/TBM/2001 WSTiH posiada uprawnienia do prowadzenia uzupełniających studiów magisterskich na wydziale: Turystyki, Reklreacji i Ochrony Zdrowia na kierunku turystyka i rekreacja

CEL
Studia przygotowują teoretycznie i praktycznie przyszłych absolwentów do organizowania i zarządzania jednostkami gospodarczymi specjalizującymi się w produkcji i świadczeniu podstawowych usług turystycznych oraz programowaniu i prognozowaniu rozwoju turystyki w ogniwach samorządu terytorialnego.

Strona wykorzystuje pliki cookie