Centrum Szkoleń i Doradztwa

Centrum Szkoleń i Doradztwa WSTiH w Gdańsku to projekt skierowany przede wszystkim do szeroko pojętej branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej, choć nie ograniczamy się tylko do tego sektora. Doświadczeni i wykwalifikowani eksperci, wykładowcy i praktycy biznesu są gotowi przekazać swoją wiedzę oraz podzielić się doświadczeniem, w odpowiedzi na Państwa indywidualne potrzeby.

 

Na całym świecie, aż 46% nowo zatrudnionych pracowników ponosi porażkę w pierwszych 18 miesiącach z powodu braku umiejętności miękkich (Leadership IQ Study, 2020). W Polsce, aż 49% pracowników uważa, że brak możliwości rozwoju osobistego to ważny powód, by zmienić pracę (Zarządzanie talentami w Europie, 2022). Natomiast według badań przeprowadzonych na Harvard University, aż 85% sukcesu w pracy zależy od stopnia wyszkolenia pracowników (Harvard University, 2021). Wszystko to sprawia, że szkolenia kadry to zawsze dobra inwestycja, a nigdy niepotrzebny koszt.

 

Nasze szkolenia to aktualna wiedza naukowa i sprawdzona praktyka poszerzona o współczesne ujęcie biznesowe oparte na bieżących realiach rynkowych. Ich zakres, tematyka i czas trwania są zawsze elastycznie dostosowywane do potrzeb i oczekiwań. Naszym priorytetem jest ciekawa i angażująca uczestników forma także w zajęciach zdalnych. Wykorzystujemy najnowsze i prototypowe technologie jak choćby konsola szkoleniowa w postaci wirtualnego pokoju interaktywnego.

 

Nasze projekty doradcze to nie tylko konsultacja z fachowcem, ale przede wszystkim całościowa opieka zespołu ekspertów nad procesem inwestycji, rekrutacji czy wdrożenia. Pomożemy zaprojektować i zaplanować inwestycję, dokonamy audytu i znajdziemy możliwości rozwoju i optymalizacji, zrekrutujemy oraz wdrożymy zespół.

 

Nasze sesje coachingu oraz mentoringu są prowadzone w oparciu o profesjonalne i certyfikowane szkolenia, a także osobiste doświadczenie liderów, menedżerów i praktyków oraz naukową wiedzę z zakresu psychologii i zarządzania. Jest to wspieranie ludzi i zespołów w osiąganiu zamierzonych celów, skutecznym wykonywaniu zadań, budowaniu relacji, wydobywaniu mocnych stron, pokonywaniu barier i ograniczeń, bardziej efektywnym funkcjonowaniu w życiu zawodowym i osobistym.

 

Przedstawiając Państwu naszą propozycję zapraszamy do kontaktu oraz wyrażamy chęć i gotowość spotkania, w celu przedyskutowania ostatecznej oferty tak, by w jak najwyższym stopniu była ona uszyta na miarę i spełniała Państwa oczekiwania.

 

Kamil Czajkowski

Dyrektor Centrum Szkoleń i Doradztwa WSTiH

Najbliższe szkolenia

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku organizuje i zaprasza na unikalne kursy języka arabskiego. Ich wyjątkowość, to nie tylko nauka języka, ale także poznanie kultury arabskiej, zwyczajów codziennych, czy też biznesowych.
Kursy są dedykowane dla każdego, kto chce poznać podstawy tego języka, ciekawą kulturę i zwyczaje państw arabskich. Planowany czas trwania kursu: 150 godzin w okresie:
- 11.09 2023 – 05.03 2024
- 6 h tygodniowo, 2 razy w tygodniu
- poniedziałki i czwartki 9.00 - 11.30
- poniedziałki – czwartki 12.00 – 14.30
Cena 2.990,00 PLN
Studenci WSTiH ulga 300 zł.
Kolejną grupą, którą zapraszamy, to przedsiębiorcy, którzy zamierzają nawiązać kontakty gospodarcze z partnerami z krajów arabskich.
Planowany czas trwania kursów: 150 godzin
6 godzin tygodniowo, 2 razy w tygodniu
Terminy: wtorki w godz. 13.00- 15.30
piątki w godz. 9.00- 11.30
Termin: 12.09.2023- 05.03.2024
Cena 3.450 PLN

Idealne dla początkujących menedżerów, ale także dla tych doświadczonych chcących zyskać nowe i świeże spojrzenie na swoją pracę.

Zapisz się
Jest szkoleniem pozwalającym spojrzeć na własne przywództwo w organizacji z poszerzonej perspektywy, zdefiniować przestrzenie rozwoju, zyskać nowe narzędzia zarządzania zespołem oraz techniki motywacji własnej i swoich pracowników.
Idealne dla początkujących menedżerów, ale także dla tych doświadczonych chcących zyskać nowe i świeże spojrzenie na swoją pracę.
Zapisz się

Aktualna oferta Centrum Szkoleń i Doradztwa

Regulamin Centrum Szkoleń i Doradztwa

Ułatwienia