Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku - Aktualności

Studia podyplomowe dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

Informujemy o naborze na dofinansowane ze środków Unii Europejskiej studia podyplomowe - za 10 % wartości - czyli nie więcej niż 500 zł za 2 semestry.  Początek studiów - kwiecień/maj 2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznanaia się ze szczegółami programu:

Konferencja naukowa "Turystyka i praca - lepsza przyszłość dla wszystkich"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej pod hasłem roku 2019 UNWTO  „Turystyka i praca - lepsza przyszłość dla wszystkich” zorganizowanej w ramach XII FORUM EUROPA NOSTRA  w dniu 18 października 2019 r. w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.

PROGRAM REKOMENDACYJNY „POLECAJ i ZYSKUJ NIŻSZE CZESNE”

Student WSTiH w Gdańsku (Polecający), który zachęci do studiowania w WSTiH osobę nie będącą  studentem tej uczelni, otrzyma 200 zł zniżki od kwoty wnoszonej opłaty za studia, zgodnie z wybranym systemem, od roku uzyskania uprawnienia, do końca studiów.
Regulamin programu rekomendacyjnego „Polecaj i zyskuj niższe czesne” ( pdf )

Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców i Studentów

W dniach 15-16 kwietnia 2019 r. w Państwowym Uniwersytecie Technicznym w Kaliningradzie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców i Studentów.

W ramach współpracy pomiędzy WSTiH i KSTU grupa studentów reprezentowała naszą Uczelnię podczas dwudniowego wydarzenia.

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa

W dniu 3 kwietnia 2019 r. odbył się Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa.
Było ciekawie, tłoczno i gwarnie, kolorowo i smacznie.

Mury naszej uczelni odwiedziło bardzo liczne grono młodych ludzi ze szkół średnich województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Porozumienie WSTiH z Uczelnią z Kaliningradu

W dniu 02.04.2019 r. w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie - podpisanie porozumienia o współpracy z kaliningradzkim oddziałem Uczelni, jaką jest The Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration (RANEPA).

 

Niezwykły gość w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa

J.E. Margułan Baimukhan – Ambasador Kazchstanu w Polsce wraz z Panią Joanną Nasyrow z konsulatu w Gdańsku w dniu 1 kwietnia 2019 r. złożyli wizytę w naszej Uczelni. Celem wizyty było zapoznanie się z zakresem studiów, jakie oferuje Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, jak też warunkami, jakie Uczelnia proponuje studentom zagranicznym, także tym z Kazachstanu.

Strona wykorzystuje pliki cookie