;

Konsultacje wykładowców

Rektor - dr Dorota Sylwia Majewicz
Poniedziałek; godz. 9:00-9:45 Czwartek; godz. 9:00-9:45 kontakt mailowy: dorota.majewicz@wstih.pl
Dziekan ds. studenckich - dr Magdalena Rokicka - Hebel
Poniedziałek; godz. 13:15 - 14:00 Wtorek; godz. 11:00-11:45 kontakt mailowy: magdalena.rokicka-hebel@wstih.pl
Prodziekan ds. jakości kształcenia - Artur Malinowski
Poniedziałek; godz. 13.00 - 13.45 Czwartek; godz. 9.00 - 9.45 kontakt mailowy: artur.malinowski@wstih.pl
dr inż. Maria Chomka prof. WSTiH
Konsultacje - Sala A 08 19.10; godz. 9.00 - 9.45 23.10; godz. 14.30 - 15.15 27.10; godz. 9.00 - 9.45 28.10; godz. 14.45 - 15.15 08.11; godz. 10.00 - 10.45 16.11; godz. 9.00 - 9.45 21.11; godz. 9.00 - 9.45 23.11; godz. 9.00 - 9.45 30.11; godz. 9.00 - 9.45 kontakt mailowy: maria.chomka@wstih.pl
dr Edyta Drajska
Konsultacje - Sala A 08 Studia stacjonarne: 12.10; godz. 16.00 -17.00 19.10; godz. 16.00 -17.00 03.11; godz. 18.15 -19.00 09.11; godz. 16.00 -17.00 16.11; godz. 16.00 -17.00 24.11; godz. 18.15 -19.00 01.12; godz. 18.15 -19.00 07.12; godz. 16.00 -17.00 15.12; godz. 18.15 -19.00 12.01; godz. 18.15 -19.00 Studia niestacjonarne: 24.10; godz. 13.00 - 13.30 07.11; godz. 13.00 - 13.30 20.11; godz. 13.00 - 13.30 27.11; godz. 13.00 - 13.30 05.12; godz. 13.00 - 13.30 18.12; godz. 13.00 - 13.30 08.01; godz. 13.00 - 13.30 22.01; godz. 13.00 - 13.30 kontakt mailowy: edr@zie.pg.gda.pl
dr hab. Włodzimierz Gański
kontakt mailowy: ganski@yahoo.com
adj. dr Monika Gut - Winiarska
Konsultacje - Sala A 08 11.10; godz. 13.00-13.45 14.10; godz. 9.00-9.45 23.11; godz. 10.00-11.30 26.10; godz. 10.45-11.30 28.10; godz. 10.45-11.30 kontakt mailowy: monika.gut-winiarska@wstih.pl
st. wyk. dr Andrey Lymar
Konsultacje - Sala A 08 05.10; godz. 13.00-14.00 13.10; godz. 13.00-13.30 19.10; godz. 11.00-12.30 kontakt mailowy: andrey.lymar@wstih.pl
st. wyk. dr Danuta Łapacz
Konsultacje - Sala A 08 11.10; godz. 15.00-15.45 14.10; godz. 15.00-15.45 18.10; godz. 15.00-15.45 21.10; godz. 16.45-17.30 25.10; godz. 12.45-13.30 28.10; godz. 15.00-15.45 kontakt mailowy: danuta.lapacz@wstih.pl
st. wyk. mgr Ewa Mrozek
Środa; godz. 8.15 - 9.45, Sala A-08 kontakt mailowy: ewa.mrozek@wstih.pl
dr hab. Ryszard Tomaszewski prof. WSTiH
st. wyk. mgr Jan Zacharewicz
kontakt mailowy: jan.zacharewicz@wstih.pl
Ułatwienia