Rekrutacja trwa! Czytaj więcej        

Finał IV. edycj Konkursu „Znane i nieznane piękno mojego regionu

W gościnnym Craft Beer Central Hotel w dniu 14. czerwca cieszyliśmy się uroczystą Galą wręczenia nagród Laureatom konkursu „Znane i nieznane piękno mojego regionu” zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.
Komisja Konkursowa, oprócz I, II, i III miejsca przyznała 7 wyróżnień!

Pozostałym Uczestnikom konkursu, a było ich aż 17, przyznano dyplomy uczestnictwa i drobne upominki.
W Konkursie, nad którym patronat objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego, Pan Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pan Piotr Franciszek Całbecki oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pan Gustaw Marek Brzezin, uczestniczyli uczniowie z sześciu szkół.

I miejsce zajęła praca pod tytułem: „Słupsk oczami Słupszczan, czyli komiksowy zawrót głowy” przygotowana przez Julię Figa, Zuzannę Dys, Adriannę Gronek i Aleksandrę Kałowską z Zespołu Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich ze Słupska pod opieką Pani Małgorzaty Karnickiej.

II miejsce zajęła praca pod tytułem: „Szlakiem architektury baroku Warmii i Mazur” przygotowana przez Natalię Plakwicz, Alicję Michalewską, Maję Krajewską i Przemysława Rychlewskiego z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Olsztynie pod opieką Pana Marcina Bojarowskiego.

III miejsce zajęły ex aequo prace pod tytułem:
Zacznijmy od nowa – „Podróżnik po powiecie słupskim” przygotowana przez Aleksandrę Bazyk, Paulinę Przyborek, Magdę Narbut i Oliwię Lubert z Zespołu Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich ze Słupska pod opieką Pani Małgorzaty Karnickiej.

„Pałace, dworki i dwory Ziemi Dobrzyńskiej” przygotowana przez Wiktorię Cichoracką z Technikum Menedżerskiego z Torunia pod opieką Pana Marcina Łęckiego.

Dziękujemy również za wyjątkową gościnność Panu Bolesławowi Gut, dyrektorowi Craft Beer Central Hotel w Gdańsku.  Atmosfera zabytkowych wnętrz sprzyja nie tylko wyjątkowej młodzieży.
Bardzo nas cieszy, że Uczniowie oraz ich Nauczyciele okazali niezwykłą kreatywność przy realizacji zaprezentowanych prac, zaś Przedsiębiorcy oraz Instytucje tak hojnie dostrzegły tę ponadprzeciętność, za co z wdzięcznością dziękujemy.

Ostatnie wpisy

Polecaj i zyskuj!
Kurs Event Manager
Kurs języka arabskiego

Rekrutacja 2023!

Zapisz się już teraz i skorzystaj z aktualnych promocji!

Ułatwienia