Rekrutacja trwa! Czytaj więcej        

Dzień otwarty na WSTiH 2019

Dzień otwarty na WSTiH
3 kwietnia odbył się DZIEŃ OTWARTY na WSTiH
Było ciekawie, tłoczno i gwarnie, kolorowo i smacznie.
Mury naszej uczelni odwiedziło bardzo liczne grono uczniów ze szkół średnich województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.
Przyszli adepci WSTiH (mamy nadzieję) mieli możliwość uczestniczyć w wykładach, przygotowanych przez naszych wykładowców oraz zaproszonych gości: dr Monika Gut-Winiarska „Hotele marzeń”, mgr Ania Amsolik „Jak wykorzystać Facebook Ads do promowania swojego biznesu”, dr Danuta Łapacz „Przedsiębiorczość matką sukcesu”, Michał Witkiewicz (podróżnik) „Barwy świata”.
Studenci #WSTiH, jak na gospodarzy przystało, oprowadzając młodzież po uczelni, serwowali bezalkoholowe drinki, przepyszne babeczki oraz gorącą grochówkę wprost z kuchni polowej.
Dziękujemy pracownikom uczelni z Ada Zacharewicz na czele oraz studentom WSTiH za zaangażowanie w organizację Dnia Otwartego, a przybyłym gościom, szczególnie z Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu, Zespół Szkół im. K.C. Mrongowiusza z Olsztynka, Zespół Szkół im. E. Sukertowej-Biedrawiny z Malinowa, Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie za przybycie i dobry humor
Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Dnia Otwartego na WSTiH !!!

Rekrutacja 2023!

Zapisz się już teraz i skorzystaj z aktualnych promocji!

Ułatwienia