Rekrutacja trwa! Czytaj więcej        

Erasmus+

Informujemy, że Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus+ przyznała naszej Uczelni finansowanie w ramach działania „Mobilność studentów i pracowników szkół wyższych między krajami programu” w konkursie wniosków 2021 r. (KA131-2021).

Finansowanie jest przeznaczone dla:

  • studentów na wyjazdy na praktyki zagraniczne,
  • pracowników na wyjazdy w celach szkoleniowych.

Poniżej zamieszczamy:

  • Karty Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego na lata 2014-2020 oraz 2021-2027,
  • Deklarację polityki Erasmus + (Erasmus + Policy Statement) w języku polskim i angielskim.

 

Zapraszamy naszych studentów i pracowników do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz
do skorzystania z atrakcyjnych kwot dofinansowania.

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oferuje swoim studentom udział w praktykach zagranicznych, które nie tylko pozwolą zdobyć doświadczenie, ale także przeżyć niezapomnianą przygodę.

Przyznana naszej Uczelni dotacja w ramach programu Erasmus + (Akcja KA103, Konkurs 2020 – Kategoria SMP Wyjazdy studentów na praktyki) pozwoli dodatkowo udzielić studentom stypendium (niezależne od wynagrodzenia oferowanego przez organizatora praktyk).

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami wyjazdów na praktyki w ramach programu, zawartymi w “Regulaminie kwalifikacji studentów do odbycia praktyk zagranicznych w ramach programu ERASMUS + “.

Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów aplikacyjnych.

Propozycje wyjazdów zagranicznych na praktyki są dostępne na platformie Moodle oraz w wyszukiwarce ERASMUS INTERN (przycisk poniżej). Możliwy jest także wyjazd do pracodawcy znalezionego indywidualnie.

Zapraszamy do udziału!

Dokumenty do pobrania (kliknij na wybrane okno aby pobrać):

W ramach Programu Erasmus + Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oferuje swoim pracownikom wyjazdy w celach szkoleniowych (Akcja KA103, Konkurs 2020 – Kategoria STT Wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych).

Zapraszamy pracowników, zarówno nauczycieli akademickich, jak i pracowników administracyjnych do zapoznania się z zasadami wyjazdów w ramach programu zawartymi “Regulaminie kwalifikacji pracowników na wyjazdy zagraniczne w celach szkoleniowych w ramach programu ERASMUS + “.

WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ DLA PRACOWNIKÓW UCZELNI (kliknij na ikonę poniżej)


Poniżej zamieszczamy wzory dokumentów aplikacyjnych.

Dokumenty do pobrania (kliknij na wybrane okno aby pobrać):

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem Programu Erasmus + w WSTiH – Ewą Eljasiak

(e-mail: kwestura@wstih.pl, tel. 58 520 26 14 w. 156)

Ułatwienia