Rekrutacja trwa! Czytaj więcej        

Komunikat Rektora WSTiH w Gdańsku w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

Informujemy, że zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 będą realizowane w trybie stacjonarnym.

Powyższa decyzja została podjęta z uwzględnieniem możliwości Uczelni w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa naszym studentom i kadrze naukowo-dydaktycznej.  Tryb stacjonarny oznacza, że wykłady i zajęcia dydaktyczne studiów I i II stopnia będą realizowane w siedzibie Uczelni. W czasie pobytu na terenie Uczelni nadal będą obowiązywały zasady mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, tj. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, dezynfekowania rąk oraz zachowania dystansu społecznego. W przypadku zachowania w pomieszczeniach zasady bezpiecznej odległości, pracownicy w swoich biurach i studenci podczas zajęć zostaną zwolnieni z obowiązku noszenia masek na terenie Uczelni.

Zwracamy się z prośbą do całej naszej społeczności akademickiej o odpowiedzialność względem nas wszystkich, respektowanie zasad sanitarnych i pozostanie w domach w przypadku symptomów mogących wskazywać przeziębienie lub chorobę.

Z dniem 15 sierpnia 2021 r. uchylone zostało rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z 25 lutego br. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 jednak z zastrzeżeniem, że w przypadku zwiększenia się liczby zachorowań na COVID-19 możliwe będzie ponowne wprowadzenie ograniczeń, w tym powrót do kształcenia zdalnego.

Ostatnie wpisy

Polecaj i zyskuj!
Kurs Event Manager
Kurs języka arabskiego

Rekrutacja 2023!

Zapisz się już teraz i skorzystaj z aktualnych promocji!

Ułatwienia