Rekrutacja trwa! Czytaj więcej        

Nasz nowy projekt: DYPLOMACI z województwa pomorskiego i STUDENCI z WSTiH

Wyższa Szkoła Turystki i Hotelarstwa w Gdańsku zaprosiła do współpracy dyplomatów 27 krajów, którzy mają swoje siedziby w woj. pomorskim, aby wspólnie zrealizować innowacyjny projekt edukacyjny.
Celem projektu jest opracowanie prac magisterskich, których tematyka będzie nawiązywała do zagadnień związanych z gospodarką turystyczną, określonych przez Konsula reprezentującego dane państwo.
Prace dyplomowe będą opisywać atrakcyjność turystyczną oraz badać zjawiska turystyczne w odniesieniu do miejscowości, regionu lub całego kraju. Wymiernym efektem będzie także pogłębienie przez studentów tzw. „ogłady dyplomatycznej” poprzez kontakt ze środowiskiem dyplomacji, co pozwoli na poznanie innej „kultury turystyki”, a także wpłynie na wzrost umiejętności naszych absolwentów w zakresie obsługi międzynarodowego ruchu turystycznego.
Mało kto wie, że w Trójmieście są konsulowie, którzy reprezentują m.in. takie państwa, jak: Chiny, Rosja, Niemcy, Ukraina, Francja, Austria, Bangladesz, Belgia, Bułgaria, Chile, Cypr, Dania, Etiopia, Hiszpania, Kazachstan, Litwa, Luksemburg, Malta, Meksyk, Niderlandy, Norwegia, Peru, Seszele, Słowacja, Szwecja, Turcja, Włochy
Cieszymy się, że ten unikalny, międzykulturowy projekt, nie tylko w skali Polski,  objął swoim patronatem Marszałek woj. pomorskiego Pan Mieczysław Struk. Obrazuje to wszechstronność Urzędu Marszałkowskiego w zakresie dbałości o kształcenie profesjonalnej kadry oraz potrzebę rozwoju turystki i współpracy z korpusem dyplomatycznym województwa pomorskiego, za co bardzo dziękujemy.
Mamy nadzieję, że nasi studenci współpracując z dyplomatami przy pisaniu swoich prac magisterskich odbędą niezapomnianą przygodę dyplomatyczną, a może to będzie ich pierwszy krok w karierze dyplomatycznej.

Ostatnie wpisy

Polecaj i zyskuj!
Kurs Event Manager
Kurs języka arabskiego

Rekrutacja 2023!

Zapisz się już teraz i skorzystaj z aktualnych promocji!

Ułatwienia