Rekrutacja trwa! Czytaj więcej        

Uroczyste otwarcie „Interaktywnego Pokoju” WSTiH

CZEKAĆ NA PRZYSZŁOŚĆ, czy TWORZYĆ PRZYSZŁOŚĆ? Oto jest pytanie…
8.kwietnia był szczególnym dniem w Wyższej Szkole Turystki i Hotelarstwa w Gdańsku. W tym dniu dokonaliśmy otwarcia „Interaktywnego Pokoju”, być może jedynego takiego w wyższych uczelniach w Europie Teraźniejszość przenieśliśmy do tego pokoju, aby ją poprawiać, modelować, doskonalić.

W otwarciu Interaktywnego pokoju uczestniczyli goście z zewnątrz, m.in. Promotor Innowacji Pan Marcin Ruta-Honorowy Konsul Czarnogóry w Krakowie, dr Zbigniew Canowiecki Prezydent Pracodawcy Pomorza  wraz z Prezesem Tomaszem Limonem, Pan Łukasz Wysocki- Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej Visit Gdansk, Pan Ireneusz Osiński, Prezes Zarządu Fundacji na rzecz rozwoju talentów, przedstawiciele biznesu, władze i pracownicy WSTiH oraz samorząd studencki.

Prezentacji Pokoju dokonał jego Twórca, Pan Wojtek Godek i Pan Łukasz Boros z High Grade Immersive Solutions.
Shaping the future już się rozpoczęło w naszej uczelni. Będą w tym brali udział nasi pracownicy naukowo-dydaktyczni, eksperci z zewnątrz, nasi studenci, kadra menadżerska doskonaląca swoje umiejętności w naszej uczelni, nie tylko w branży HoReCa.

Założyciel Uczelni, pełniący obowiązki Rektora Pan Jan Zacharewicz przedstawił działania, jakie podejmuje WSTiH, tj. oprócz wspomnianego Interaktywnego Pokoju, uczelnia w tych miesiącach wzbogaci się o nową pracownię komputerową, w której oprócz zajęć informatycznych będą realizowane m.in. gry decyzyjne, rozwijające przedsiębiorczość studentów, w tym w zakresie zarządzania, jak też innych przyszłych umiejętnościach.

Również nastąpi wyposażenie sal dydaktycznych w najnowocześniejszy sprzęt, gdzie interaktywne monitory zastąpią dotychczasowe rzutniki i ekrany. Padła zapowiedź rozpoczęcia w dniu 21. kwietnia funkcjonowania Uczelnianego Inkubatora Przedsiębiorczości. Całość tych działań powinna zapewnić najciekawszy i najwyższy poziom studiowania, co z kolei powinno zapewnić naszym absolwentom atrakcyjne zatrudnienie i spełnienie marzeń.

Ostatnie wpisy

Polecaj i zyskuj!
Kurs Event Manager
Kurs języka arabskiego

Rekrutacja 2023!

Zapisz się już teraz i skorzystaj z aktualnych promocji!

Ułatwienia